פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ד"ר ראול רודריגז

   ד"ר ראול רודריגז (MD) הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ובתי ספר לרפואה בסין וביפן, והוא הינו רופא קונבנציונלי שהתמחה ברפואה סינית ורפואה טבעית ונחשב לחלוץ המוביל את התחום בישראל. לפני מספר שנים, ייסד ד"ר רודריגז את מכללת "מדיסין", שממנה יצאו אלפי מטפלים מובחרים בשיטות טבעיות, הפזורים בישראל ובעולם כולו.

   שיטתו של ד"ר רודריגז מתרכזת בדחיקת הטיפולים האנטיביוטיים הסטנדרטיים, לטובת טיפולים המבוססים על רפואה טבעית ואשר נסמכים על שילוב בין רפואה סינית עתיקת-יומין לבין רפואה מערבית מודרנית.

   ד"ר רודריגז מאמין שבריאות והרגשה טובה יכולות להתקיים רק אם נשמור על הגוף שלנו נקי מרעלים, וישנן דרכים רבות לעשות זאת.

   לכן, בשנת 2000 הקים ד"ר רודריגז את "המרכז לרפואה טבעית", מהמרכזים הגדולים והוותיקים בארץ. המרכז מציע פתרון הוליסטי מקיף בבית אחד, הכולל ייעוץ אישי וטיפולים ייחודיים על ידי אנשי המקצוע הטובים בארץ, ובנוסף מציע מגוון רחב של תוספי תזונה שנרקחו על ידי ד"ר רודריגז עצמו והנטורופת בועז שוורץ.

   המרכז מתמחה ברפואה טבעית ומסייע באופן קבוע לבני כל הגילאים, תוך התמחות מיוחדת בבעיות מערכת העיכול, אלרגיות, בעיות נשימה, כאבי אוזניים, השמנה, אנטי איג'ינג וכן הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים. שיטת הטיפול של ד"ר רודריגז משלבת רפואה סינית עתיקת-יומין, שיטות טיפול טבעיות וידע של הרפואה המערבית המודרנית.

   לאתר של ד"ר ראול רודריגז

   ד"ר רודריגז ב - Family Guide

   להוריד חצי קילו ביום? יש פתרון מהיר ובריא
   בעיות בבטן והיפוכונדריה - מה הקשר ואיך פותרים?
   סובלים מיתר לחץ דם? יש פיתרון
   עייפים? בלי אנרגיות? זה מה שחשוב שתדעו
   מחלת הסכרת – אפשר למנוע